ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ТРИКОТАЖЕМ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ТРИКОТАЖЕМ
30 October, 2021



Звичайно ж, усім нам хочеться, щоб улюблені речі носилися довго і виглядали як нові. Нині існує безліч способів продовжити життя речам. За легкими тканинами кожна жінка може доглядати самостійно, використовуючи сучасні засоби.


У холодні сезони нас як ніколи рятують трикотажні вироби. Вони ніби обіймають нас і зігрівають.

Наразі трикотажний одяг знаходиться на піку своєї популярності. Це водночас і стильно, і зручно. І хоча вони вимагають особливого догляду, все-таки залишаються нашими улюбленими речами в гардеробі.



СЬОГОДНІ РОЗБЕРЕМОСЯ:

• Як правильно прати трикотаж

• Як продовжити життя вашому виробу

• Як повернути йому первозданний вигляд через якийсь час



ЯК ПРАВИЛЬНО ПРАТИ ТРИКОТАЖ

1. Перше і найголовніше правило - це перед першим пранням обов'язково вивчити етикетку: склад нитки, температуру прання, спосіб віджимання та сушіння!


2. У більшості випадків трикотажні речі можна прати в машинці в режимі, що щадить, при температурі не вище 40 градусів і з найлегшим віджимом.

3. При ручному пранні виріб не можна терти. Краще як би стискати річ, давши стекти зайвій воді - інакше можна деформувати виріб і отримати всіма не любимі катишки.


4. Наступний крок – сушіння. Воно проводиться на горизонтальній поверхні. Для цього використовують спеціальні сушарки для трикотажу, але можна поставити звичайну сушарку для білизни, а зверху покласти ваш виріб. Також можна підкласти рушник під низ, щоб він увібрав трохи зайвої вологи. Якщо Ви вирішили прати в машині без віджиму або вручну, вам доведеться пройти ще один етап.


Перед тим як покласти виріб сохнути, потрібно віджати його в рушник. Кладете рушник, зверху вашу річ, так щоб вона помістилася повністю, і починаєте скручувати це все в трубочку, обережно, без сильного тиску. Можна повторити кілька разів. Уся зайва вода піде.


Так, Ви отримаєте, крім прання, ще й мокрі рушники, зате Ваші речі будуть у чудовому стані ще дуже довго при такому зверненні.

5. Якщо все ж таки після сушіння утворилися заломи, прасувати можна з виворітного боку вздовж петель при температурі не більше 120 градусів, використовуючи спеціальне полотно з натурального матеріалу.

Якщо Ваш виріб з натуральних волокон, і ви хочете просто освіжити його, а не прати, можна дати йому «провітритися». Натуральні волокна мають властивості віддавати запахи. Просто повісьте виріб на свіжому повітрі на ніч.


ЯК ПОДОВЖИТИ ЖИТТЯ ВАШОМУ ВИРОБІВ

Крім правильного очищення трикотаж потрібно ще правильно зберігати. Найкраще це робити горизонтально. Якщо скласти невеликою стопочкою – це буде найкращим варіантом. Але вони не мають бути дуже щільними. При зберіганні на вішалці трикотажне полотно витягується та змінює форму.

При сезонному зберіганні краще використовувати засоби, що відлякують міль.


ЯК ПОВЕРНУТИ ТРИКОТАЖУ ПЕРШОЗДАННІЙ ВИГЛЯД ЧЕРЕ ЯКИЙСЬ ЧАС

Надати свіжість вашому виробу можна, почистивши його від катишок. Для цього можна використовувати спеціальні машинки чи щіточки.


Але потрібно ретельно підійти до їх вибору, адже погані прилади здатні рвати і травмувати волокна, що тільки посилить ситуацію. Також не варто використовувати лезо чи верстати. Вони також травмують трикотажне полотно. Важливо врахувати, що машинки саме зрізують катишки, а щіточки начебто зачісують їх. З їх допомогою можна прибрати катишки, але ефект відрізнятиметься.


Для очищення верхнього одягу краще використовувати велюрові щітки. У такий спосіб можна і вичісати вовну, наприклад пальто, і позбутися ворсинок, вовни і тд.


Купуй на BRAND.Y