Скільки часу займає доставка та скільки вона коштує?

Кур'єрська доставка: вимагає уточнення

Термін доставки 1 - 5 днів у відділення Нової Пошти та Justin, 4 -7 днів відділення УкрПошти, залежно від регіону. (Докладніше у розділі "Доставка")

Безкоштовна доставка для замовлень від 3000 UAH.

Як зареєструватись в інтернет-магазині?

Щоб створити обліковий запис, натисніть «Вхід/Реєстрація» у верхньому правому куті сайту, а потім введіть свій E-mail, ім'я, прізвище, номер телефону та пароль. Ви можете реєструватися таким же чином під час оформлення замовлення.

Які переваги наявності облікового запису Brandy.com.ua?

Насамперед, Ви можете зберегти свою адресу доставки та дані рахунку, а також відстежити своє замовлення, легко зв'язатися з нашою службою підтримки клієнтів щодо ваших замовлень. Також для зареєстрованих користувачів діє бонусна програма.

Як підписатися на розсилку?

Ви можете підписатися на нашу розсилку, натиснувши "Підписатися" з нижнього меню (доступного на кожній сторінці), а також за допомогою «підпишіть мене на розсилку» під час оформлення замовлення.

Як я можу відмовитись від розсилки?

Ви можете відмовитись від підписки на нашу розсилку, клацнувши відповідне посилання в нижньому колонтитулі будь-якого листа розсилки.

Що робити, якщо я забув пароль?

Після натискання посилання "Увійти/Зареєструватися" перейдіть до "Я забув свій пароль", а потім введіть свою адресу електронної пошти, вказану під час реєстрації. На цю адресу ми надішлемо Вам посилання на сторінку, де Ви зможете створити новий пароль.