Доставка и оплата


ДОСТАВКА

У зв'язку з війною доставка здійснюється в регіони України, де працюють логістичні компанії. Ваші замовлення доставляються компаніями експрес-доставки: Нова пошта, Укрпошта. Також є можливість доставки замовлень та іншими зручними для Вас способами. Можлива доставка кур'єром до дверей. Ми гарантуємо, що ваша посылка буде відправлена ​​після підтвердження замовлення менеджером (менеджер вам передзвониь, щоб уточнити деталі замовлення) протягом 2 робочих днів з дня замовлення. Доставка здійснюється протягом 1-3 днів, в залежності від обраного перевізника.

Коли Ваше замовлення буде надіслано, Вам буде надіслано SMS-повідомлення з номером декларації, за яким Ви зможете отримати свою посилку.

Також є можливість відстежити місце знаходження вашого замовлення за цим номером декларації на сайті служби доставки.


Важливо! Після того, як Ваше замовлення доставлятиме на відділення служби доставки у Вашому місті, Вам потрібно буде забрати його не більше ніж через 5 днів, інакше замовлення відправляється назад на склад магазину.


Якщо у Вас виникли питання по доставці замовлень з нашого інтернет магазину одягу, ми завжди готові на них відповісти.


ОПЛАТА

Для жителів України оплата проводиться такими способами: – 100% передоплата на реквізити рахунку ФОП.  Реквізити  ми відсилаємо на Ваш E-MAIL або на телефон SMS повідомленням.