Адміністрація Інтернет-магазину www.brandy.com.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних.

Інтернет-магазин www.brandy.com.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання замовлення. Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар у потрібне місце в строк. Крім того, зареєструвавшись, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, спеціальні бонусні програми та акції.

Якщо у Вас виникнуть якісь складнощі або питання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині – пишіть на адресу електронної пошти business@brandy.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Увага!!!

Представники інтернет-магазину www.brandy.com.ua ніколи не вимагають у Вас даних пластикової картки, розрахункового рахунку та інших конфіденційних реквізитів, а також даних вашого паспорта та ідентифікаційного номера.

Особисті відомості та безпека: Інтернет-магазин www.brandy.com.ua гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. В певних обставинах інтернет-магазин www.brandy.com.ua може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Ця інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити будь-коли в розділі "Особистий кабінет". Для того щоб забезпечити Вас інформацією про нові надходження, спеціальні акції, розпродажі, інтернет-магазин www.brandy.com.ua за Вашою згодою може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-якої миті Ви можете відмовитися від неї. Як і багато інших сайтів Інтернет-магазин www.brandy.com.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком. Відомості на цьому сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.